UAB "DIVINITUS" nuo 2003 m. Lietuvoje atstovauja Slovėnijos chemijos pramonės koncerną KANSAI HELIOS, kuris yra  stambiausias dažų, lakų bei dirbtinių dervų gamintojas Vidurinėje Europoje, jungiantis daugiau nei 30 kompanijų iš 14 šalių.
KANSAI HELIOS yra dalis Japonijos koncerno KANSAI PAINT – vieno iš didžiausių dažų ir dervų gamintojų pasaulyje.

Kompanija KANSAI HELIOS pramoninius dažus pradėjo gaminti dar 1924 metais, o automobilinių dažų konvejerinė ir remontinė sistema MOBIHEL rinkoje gyvuoja jau 30 metų. Tai aukštos kokybės automobiliniai dažai, pasižymintys puikiomis dengiamumo ir spalvos parinkimo savybėmis.
 
GraviHEL - tai naujas KANSAI HELIOS koncerno produktas, siūlantis platų dažų panaudojimą, pradedant dažais skirtais komerciniam transportui, metalo gaminiams ir konstrukcijoms, baigiant betono, medienos dažymui bei apsaugai skirtais dažais.

Plačiai Europoje paplitęs KANSAI HELIOS produktas - kelio dažai ir šalti plastikai (SIGNOCRYL ir SIGNODUR)  puikiai tinka mūsų keliams dažyti. Turėdami aukštą kokybę ir konkurencingą kainą, esame užėmę nemažą rinkos dalį.

Siūlome įvarias dažymo sistemas pramoniniam metalo padengimui, konteineriams, žemės ūkio ir kelio technikai, gaminame platų spektrą dažų atspalvių.

Profesionaliai medienos lauko apsaugai turime puikų produktą - AQUAVITA dažus ir dažyves, gaminame spalvas pagal RAL ir NCS.

Atstovaudami chemijos pramonės  koncerną galime pasiūlyti platų spektrą kitos paskirties dažų pramonei, buičiai, statyboms, baldams, taip pat tiekiame miltelinius dažus metalui, termoplastikus kelių žymėjimui.